Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів

Розробка сайтів в Одесі: від ідеї до запуску

В епоху, коли більшість людей шукають товари, продукти та послуги за допомогою інтернету, розробка сайтів в Одесі є ефективним інструментом, який виділить вашу компанію серед конкурентів. Правильно створений ресурс є не лише привабливою картинкою, а й бізнес-помічником, комерційною складовою діяльності.

Успішний проект має гармонійно поєднувати у собі приємне візуальне сприйняття, зручний набір функцій та ергономічність. Бажаєте замовити сайт Одеса? Довірте її нашій компанії, наші фахівці підберуть оптимальне рішення для будь-якого виду бізнесу. Також готові запропонувати комплексну розробку від ідеї до впровадження та підтримки.

Розробка сайтів в Одесі: типи ресурсів для різних цілей та завдань

Наявність власного веб-майданчика в інтернеті є одним із ключових та ефективних методів просування бізнесу. Різноманітність форматів приголомшує уяву: це і лаконічні персональні сторінки, і масштабні корпоративні ресурси, і будь-які інформаційні портали. Однак, будь-якій компанії варто підібрати свій тип ресурсу, ми розробляємо сайти такого формату:

  • Посадкова сторінка або лендінг

Правильно спроектована сторінка сайту має на меті спонукання відвідувачів до здійснення певної дії: замовити послугу, купити товар, оформити передплату. Створення лендингів є ідеальним варіантом для реалізації ексклюзивної продукції, пропозицій, акцій та знижок. Можливо, як самостійною сторінкою, так і входити до загальної концепції сайту.

  • Розробка корпоративного сайту

Створюється для компаній, які зайняли свою нішу на ринку для залучення більшої кількості клієнтів, а також зміцнення репутації. Основною відмінністю таких ресурсів є розширений функціонал і можливості, інтеграція з внутрішніми системами компанії. Тут міститься детальна інформація про компанію, її мету та переваги.

  • Створення сайтів-візиток

Ідеально підходять для фірм, які тільки виходять у світ. Це односторінник з основною інформацією про компанію, яка представляє її діяльність. Якщо спочатку технічні можливості ресурсу не можуть похвалитися широким функціоналом, то в майбутньому можна доопрацювати його та створити повноцінний сайт.

  • Інтернет-магазин

Представлені гарним дизайном, є зручний каталог товарів, користувачеві надається можливість покупки прямо на сайті. Цей формат дуже популярний, оскільки будь-який бажаючий може відкрити власний інтернет-магазин. Це повноцінна розробка сайтів в Одесі для бізнесу та великих компаній.

Створення сайтів Одеса, ціни та складові успішного ресурсу

Як правило, вартість розробки сайту формується індивідуально. Вона залежить від кількох основних факторів:

  • затрачений фахівцями час;
  • застосування технологій, складність проекту;
  • кількість посадкових сторінок, їх наповнення та оптимізація;
  • особливості вибору хостингу;
  • функціональні додаткові інструменти.

Тому, щоб дізнатися, скільки коштує створення сайту в місті Одеса, необхідно оцінити обсяг робіт та масштаб майбутнього проекту. Кожен момент та нюанси обмовляються із клієнтом на першому етапі співпраці. Бажано відразу обговорити необхідність створення веб-сайтів з додатковими опціями.

Оскільки ключовою метою будь-якого бізнесу є продажі, то щоб її досягти, важливими є кілька складових. Насамперед, розробка сайтів у місті Одеса онлайн — це дизайн, безперебійність роботи ресурсу, продумана структура, адаптивний під різні пристрої функціонал.

Розробка сайту — це лише перший крок на шляху до успіху. Для того, щоб йти в ногу з часом, залучати велику аудиторію, потенційних покупців та партнерів необхідно регулярно розвивати свій сайт в Одесі. Можна грамотно продумати маркетинговий план з ефективною стратегією та поступово впроваджувати її в життя.

Невід'ємною послугою, до якої часто звертаються власники сайтів, є просування в пошукових системах (SEO). Також це може бути контекстна реклама, e-mail-розсилки, маркетингові прийоми у соціальних мережах, регулярне оновлення контенту на сайті.