Комплексний
Інтернет маркетинг

Розвиток бізнесу в інтернеті за допомогою сучасних інструментів цифрового маркетингу, які розкажуть про Ваш бренд цільовим клієнтам та збільшать обсяг продажів на постійній основі. Ми досягли успіху в просуванні своєї тематики, вийшли в ТОП - 1 по розробці та просуванню веб-сайтів. Маємо багато успішних кейсів в нішах наших клієнтів. Маємо досвід роботи майже в кожній тематиці.

Ваші клієнти кожного дня шукають Ваші товари в пошуковій системі. Ми можемо вивести його в ТОП за ключовими запитами. Ви будете отримувати необмежену кількість цільового трафіку, залишиться тільки обробляти заявки та рахувати прибуток. Замовляй консультацію та отримай індивідуальну стратегію розвитку.

Збір семантичного ядра

Технічні спеціалісти формують список пошукових запитів, по яким виконують пошук товарів або послуг потенційні клієнти. Пошук релевантних ключових слів оснований на даних, які зібрані із сайтів конкурентів та даних зібраних з пошукових систем. Ми також враховуємо майбутні тренди та різні варіани комбінацій слів, синоніми, антоніми та інші логічні варіанти. Підібрані ключові слова розбиваються на групи та далі будуть використані при формуванні посадкових сторінок веб-сайту.

Детальніше
Маркетинг аудит

Маркетинг аудит - це гарантія майбутнього успіху. Досвідчений фахівець з маркетингу проводить детальний аналіз конкурентів, досліджує технічні особливості та рішення, які були впроваджені. Формує список технічних налаштувань та необхідних функціональних доопрацювань. Готує структуру посадкових сторінок. Робить кластеризацію ключових фраз - це розподіл ключових запитів на групи для зручної оптимізації сайту та для кращого ранжування в пошуковій системі.

Спеціаліст визначає найбільш релевантні ключові слова та відфільтровує менш пріоритетні, враховуючи конкуренцію. В плані роботи залишає запити, які високочастотні, але низькоконкурентні, для гарантованого виведення сайту в ТОП. У звіті розпише налаштування на кожну сторінку: SEO URL, заголовки H1, H2, H3, meta-title, meta-description, meta-keywords.

Ви отримаєте конкретний план дій, який виведе Ваш сайт у ТОП та збільшить у Вашому бізнесі продажі. Проектний менеджер готовить план робіт, логічну послідовність виконання та групує роботу, щоб максимально заощадить Ваш бюджет та час на реалізацію.

Роботи з контентом

Контент-менеджер займається наповненням сайту- це вся інформація яка є на сторінках: текст, зображення, відео. Він виконує поставлені задачі щодо написання та розміщення контенту на сайті згідно маркетинг аудиту. Контент на сайт додається відповідно регламентованим вимогам до цілей, унікальності, користі, оформлення та SEO-оптимізації. Дотримання всіх вимог підвищує конверсію на сайті та сприяє просуванню.

Важливо, щоб кожна сторінка сайту була наповнена, контент був якісним, різноманітним, унікальним та затримував увагу клієнта. Це забезпечує високі позиції у пошукових системах, активне відвідування сайту цільовою аудиторією та впливає на продажі. Також має бути зазначена регулярність створення матеріалів, оскільки частота оновлення сайту впливає на ранжування у пошукових системах.

Технічна оптимізація

Технічна оптимізація сайту – це комплекс заходів, спрямованих на покращення поведінкового фактору клієнта на сайті та його видимості у пошуковій системі. Вона буває внутрішня та зовнішня. Це складний і трудомісткий процес, який потребує знань та напрацювань програміста. Якщо правильно провести оптимізацію, можна значно покращити видимість сайту у пошукових системах та залучити більше цільового трафіку.

Коли сайт наповнення контентом, то на ньому потрібно проводити технічну оптимізацію. Згідно з маркетинг аудиту, кваліфікований програміст доопрацьовує сайт необхідними модулями та індивідуальним функціоналом. Після чого виконується індексація сайту в пошуковій системі Google та підключення необхідних систем аналітики.

Розширення рекламних каналів

Після того як зробили весь контент план та провели роботи з оптимізації, то сайт отримує цільовий трафік з пошукової системи та в нього є аналітика по переходом та індексації сторінок. За рахунок контенту та оптимізації Ви отримуєте системні безкоштовні цільові заявки у Ваш бізнес.

Далі потрібно підключити платний трафік. За рахунок налаштування рекламних інструментів таких як: Google ADS, Google Shopping, Facebook ADS, Instagram ADS, реклама на YouTube та популярних мессенджерах, ви збільшити кількість відвідувачів та продажів через сайт.

Не рекомендуємо налаштовувати платні канали трафіку до повного виконання робіт з контентом. Через нестачу тематичного контенту можна злити бюджет та не отримати бажаного результату та прибутку.

Ведення проекту та профілактичні роботи

При досягненні всіх маркетинг цілей необхідно впровадити регулярні профілактичні роботи для оптимізації рекламних бюджетів та утримання і збільшення трафіку на сайті. Работа націлена на розширення посадкових сторінок, пошукових запитів, технічної оптимізації та інших індивідуальних робіт.

Для цього потрібно зробити аудит та скласти контент план на рік. Далі контент менеджер буде системно займатись сайтом. Також потрібно закуповувати посилання - це вже обов'язкова частина SEO просування сайту. Для успішного просування в пошуковій видачі необхідно нарощувати кількість зовнішніх джерел, що посилаються на сайт. Цей процес називається нарощуванням посилальної маси.