Технічна підтримка

Це активна робота з веб-сайтами, яка покращувати якість контенту та забезпечувати безперебійну роботу веб-сайту.

Технічна підтримка надається тільки зареєстрованим клієнтам компанії, які використовують сайти від Webosnova. Послуга технічної підтримки, сплачується один раз на один рік по тарифам компанії, дізнатись про доступні тарифи можна у персонального менеджера.

Персональний менеджер

Ви завжди можете отримати консультацію щодо роботи з адміністративною частиною та контентом на сайті.

У всіх клієнтів, які знаходяться в активній роботі, є особистий менеджер. Якщо Вам потрібно обговорити будь-яке питання щодо Вашого проекту, Ви можете зателефонувати йому особисто. Він із задоволенням відповість на Ваші питання щодо просування, запланує на консультацію до потрібного фахівця, або особисто допоможе Вам у вирішенні того чи іншого завдання.

Розміщення сайту

Відтепер Вам не потрібно думати, на якому хостингу розмістити сайт. Під час роботи ми надаємо розміщення Вашого сайту на наших серверах абсолютно безкоштовно. Налаштування хостингу та розгортання системи також входять до пакету технічної підтримки.

Все, що Вам потрібно це направити домен на наш сервер, у чому наші фахівці Вам із задоволенням допоможуть!

Особистий кабінет

У кожного клієнта є особистий кабінет, в якому є вся необхідна інформація!

В особистому кабінеті можна подивитись інформацію щодо сайту, зробити резервну копію, завантажити її собі на фізичний носій. Генерувати доступи до адмін панелі. Замовити звʼязок з менеджером, або відділом продаж.

Гарантія на роботу та безпека

Поки сайт знаходиться на наших серверах, ми повністю відповідаємо за його безперебійну та безпомилкову роботу. В випадку виникнення помилок, ми гарантовано їх виправимо. Доступу до файлової системи зашифрований - це гарант стабільної роботи системи. В любий зручний час для замовника, є можливість отримати доступ до файлової системи та мігрувати на любий сторонній сервіс.

Резерв часу на комунікацію

В кожному з пакетів технічної підтримки є зарезевований час на комунікацію, в який входять консультації по роботі з сайтом, інструктаж та налаштування системи. За необхідністю клієнт може придбати додаткові години технічної підтримки, або конкретні послуги компанії.

Відповіді на поширені запитання

Потрібно підписатись на офіційний Telegram чат-бот @mywebosnovabot, в чат-боті натиснути "Увійти в систему". Авторизація має бути з основного фінансового номеру, який закріплений за клієнтом. Після успішної авторизації в чат-боті, перейдіть на сторінку my.webosnova.com, введіть свій номер телефону та отриманий код в чат-бот Telegram.

В кабінеті my.webosnova.com перейти на сторінку конкретного рахунку та сформувати запит на підписання акту. Найшвидший варіант підписання документа виконується через онлайн сервіс Вчасно.

В кабінеті my.webosnova.com вказаний прямий номер телефону персонального менеджера клієнта.

Телефонна консультація не надається у випадку, якщо не сплачена послуга технічної підтримки. Клієнт також може залишити безкоштовний письмовий запит, та отримати письмову відповідь.

В кабінеті my.webosnova.com, на сторінці веб-сайту, потрібно створити письмовий запит на передачу файлової системи сайту. Після підписання всіх актів виконаних робіт, на сторінці сайту буде можливість викачати ZIP архів файлової системи та бази даних (одним архівом). Перенесення сайту на інший хостинг виконується самостійно.

Якщо домен був зареєстрований за допомогою компанії Webosnova, потрібно зареєструвати свій аккаунт за посиланням cp.dominant.ua/register.php. Після реєстрації, надіслати листа на пошту support@dominant.ua, в якому вказати: доменне імя, логін та ID аккаунта з проханням для переносу на інший аккаунт. Також в разі потреби вказати наш ID: 42615, за вимогою надати скан-копії документів, які підтверджують дані власника доменного імені.

Компанія Webosnova виконує функцію посередника, та лише допомагає своїм клієнтам в реєстрації доменів через реєстратора Dominant.