Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів
Клієнтська частина сайту

На базі досвіду та великої кількості проектів зі створення сайтів, ми маємо багато напрацювань, на базі яких створили цю версію сайту. Брали інженерні рішення на прикладі лідерів ринку, таких як Comfy, Eldorado, Rozetka, Allo, Make up, Prom, Епіцентр.

Дизайн сайту розроблений, відштовхуючись від лідерів ринку, кожна сторінка на сайті продумана та зручна для Вашого клієнта: мобільна версія зроблена у вигляді додатку, динамічний пошук, який допоможе знайти потрібний товар дуже швидко, зручний кошик - без зайвих полів та підтверджень, популярні способи доставки та оплати, можливість придбати товар за допомогою однієї кнопки. У цій системі продумано все до дрібниць! Більш детально можете ознайомитись у відео-огляді.

Сайт має функціонал який покриває 95% потреб клієнта. Якщо у Вашому бізнесі є якась особливість, сайт можна доопрацювати під потребу Вашого клієнта.

Адміністративна частина сайту

Адміністративна частина сайту має необхідний функціонал для зручної роботи з контент-частиною ваших товарів чи послуг. Реалізована зручна структура керування номенклатурою; Ви можете додавати та коригувати товарні позиції, створювати чи прибирати категорії, працювати з фільтрами та характеристиками, зручно опрацьовувати замовлення, керувати відгуками та оцінками. Більш детально розповідаємо у відео-огляді.

Роками аналізуючи важливі фактори, з якими працюють наші клієнти, ми створили зручну та зрозумілу екосистему, в якій розбереться навіть початківець! Усі складні задачі ми забрали на себе, залишивши тільки необхідне! Наша техпідтримка допоможе розібратись у будь-якому питанні та втілить Ваші побажання.

Працюйте з задоволенням і даруйте задоволення Вашим клієнтам!

Розробка технічного завдання

Технічне завдання (ТЗ) - це ключовий документ, який визначає вимоги та цілі замовника, структуру та обсяг контенту який треба розмістити на сайті, регламентує технічні та функціональні можливості сайту, побажання по дизайну, визначає бюджет проекта, етапи та термін виконання. В технічному завданні фіксується критерії успішної завершеності проекту та його прийняття замовником. Це обов'язковий документ, який потрібен для взаєморозуміння між замовником та виконавцем.

Розробка технічного завдання - правильний підхід до створенню сайту який на 100% буде відповідати Вашим потребам. Такий підхід зробить комфорту комунікацію між замовником та фахівцем на всіх етапах розробки.

Детальніше про технічне завдання
Прототип сайта

Прототип - це макет, який візуалізує розташування елементів та функцій майбутнього сайту. Він демонструє всі задуми та схематичний зовнішній вигляд сайту.

Створення прототипу має кілька переваг, таких як зменшення ризику помилок, покращення комунікації між замовником і розробником та зниження витрат. Завдяки прототипу можна редагувати структуру сайту ціною мінімальних трудовитрат. Ви будете знати точну вартість проекта, етапи та термін виконання. Цей документ який візуалізує майбутній сайт, гарантує Вам чітке створення структури та комфортну комунікацію з розробником протягом всього проекту.

Прототип дозволяє протестувати гіпотези та спроектувати зручний та функціональний сайт на якому буде зручно робити замовлення Вашому цільовому клієнту.

Детальніше
Дизайн сайта

Сайт - це обличчя Вашого бренду. Сайт повинен бути зручний, функціональний та мати гарний та сучасний дизайн. Потрапляючи на сайт, користувачу часто вистачає 30 секунд, щоб прийняти рішення - чи залишиться на сайті або продовжити пошук. Тому дизайн - це важливий етап при розробці сайту.

Дизайн сайту - це процес створення зовнішнього вигляду клієнтської частини сайту. На базі розробленого прототипу, професійний дизайнер оформлює сайт, встановлює кольорову гаму, підбирає шрифти, оформлює вигляд кнопок, працює з відступами, іконками та потрібними ілюстраціями.

Програмування сайту

Враховуючи всю попередньо підготовлену технічну документацію, програміст налаштовує програмне забезпечення та розробляє необхідний функціонал згідно прототипу та технічного завдання, після чого встановлює розроблений дизайн на функціонал сайту та підключає адміністративну частину для подальшого управління контентом. Після проведення робіт, програміст, тестувальник та проектний менеджер перевіряють виконану роботу. Якщо зауважень немає передають сайт на наповнення контентом.

Наповнення сайту контентом

Після розробки сайту персональний менеджер наповнить його контентом, який був погоджений на етапі технічного завдання. Контент можна розділити на такі розділи: товарні позиції, текстове наповнення, графічний контент, контактна інформація.

Контент на сайті відіграє важливу роль тому, що він впливає на візуальну частину сайту за рахунок графічних елементів: логотип, тематичні банери, картинки категорій, акційні банери - будуть відповідати Вашому фірмовому стилю.

Залучення уваги та утримання відвідувачів на сайті робиться за рахунок цікавого, релевантного текста який буде корисним та інформаційним для цільового відвідувача. Також контент впливає на просування сайту. Чим більше на сайті унікального контенту, тим краще він буде індексуватись в пошуковій системі.

Технічна підтримка сайту

У кожного клієнта є особистий кабінет та персональний контент-менеджер, який проконсультує як користуватись особистим кабінетом, він передає Вам доступи до адміністративної частини сайту та базову інструкцію для самостійної роботи з сайтом. У разі потреби Вас проконсультують по роботі адміністративної частини сайту та допоможуть в розміщенні контенту на сайт.

Після отримання доступу Ви тестуєте сайт та приймаєте роботу. Якщо помічаєте якесь недопрацювання згідно узгодження документації, то ми виправимо її протягом 5 робочих днів.

Сайт розміщується на нашому безпечному сервері, який знаходиться в Німеччині. При розміщення сайту на нашому сервері Ви отримуєте довічну гарантію на роботу сайту.

Детальніше

Відповіді на поширені запитання

Як правило використовується система управління сайтом авторської розробки, за основу були взяті фреймворк Codeigniter, для верстки використовується Bootstrap 5, jQuery, CSS та HTML. Технічні вимоги до роботи сайту PHP 7.2+ та MySQL 5.7+.

За потреби ми можемо працювати з усіма популярними CMS Magento, OpenCart, WordPress, MODX, Joomla, Drupal та інші, а також любими з популярних фреймворків.

Вартість на розробку веб-сайту розраховується індивідуально, кожен сайт та тематика має свої особливості. В середньому розробка сучасного та якісного інтернет-магазину або корпоративного сайту коштує 2000-2500$, та залежить від особливостей вказаних в технічному завданні, складності програмування, рівні дизайну та об'єму по наповненню.

Також є варіанти розробки бюджетних сайтів, в яких не враховуються етапи розробки технічного завдання, розробки прототипу та дизайну сайту. Такі сайти називаються шаблонними або готовими, фактично це готові сайти в яких змінюєть кольорова гама та додається контент замовника. Вартість розробки в середньому 200-500$.

Кожен сайт розроблений в нашій компаній можна синхронізувати з любою популярною CRM, ми вже маємо досвід синхронізацій сайтів з 1С, Onebox, Salesdrive, Keycrm, KeepinCRM та іншими.

Також наші інтернет-магазини мають можливіть любих синхронізацій, ми надаємо АРІ та технічну документацію для сторонніх розробників по вивантаженню замовлень та редагуванню залишків та ціни товарів по SKU.

Кожен сайт який розробила компанія Вебоснова, відповідає сучасним стандартам розробки, пройшов етап тестування, а також вільно виконує функцію презентації компанії та організацію системного продажу продукції або послуг. Всі наші сайти можна доопрацювати за любими потребами замовника, як візуально так і функціонально. Наша компанія завжди рекомендує відштовхуватись в першу чергу від наших рекомендацій, та відкласти гіпотези до моменту виводу сайта на стабільні продажі, або виконання основної функції сайту.

Сайт - це інструмент для продажів, а не гарантія самих продажів. Для того щоб на сайті були перші продажі, потрібно зробити повне наповнення сайту як товарним асортиментом чи послугами, сформувати логічну структуру (древо) сайту для зручності використання. Сайт має виглядати, як робочий та завершений сайт, в якому немає проблем як з технічної сторони так і зі сторони наповнення (контенту).

Пошукове просування - найефективніший спосіб отримати перших цілових відвідувачів сайту, які стануть перишими клієнтами. Налаштування реклами - дасть миттєвий результат у вигляді відвідувачів сайту.

Перед підключенням любого каналу продажів, сайт має бути повністю наповнений та оформлений.