Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів

Створення сайтів у Львові під завдання бізнесу

Бажання залучити більше нових клієнтів та підтримувати лояльність цільової аудиторії цілком природно для будь-якої компанії. Хочете підвищити продажі та зберегти імідж підприємства в очах потенційних клієнтів? Тоді вам потрібна розробка сайтів у Львові. Створюємо ресурси як «з нуля», і оптимізуємо з урахуванням вже готового движка. Замовнику достатньо озвучити свої цілі, побажання до оформлення дизайну, а ми реалізуємо їх у інструмент, що продає.

Створення сайтів у Львові: коротка схема процесу

Перш ніж клієнт отримає готовий до використання продукт, весь процес створення сайтів у Львові включає кілька етапів:

  • Проводимо аналіз. Ми обговорюємо потреби бізнесу, вивчаємо сферу діяльності, аналізуємо конкурентів у цій ніші.
  • Складання та затвердження технічного завдання. Документ повністю відображає процес роботи над проектом. Після погодження з нашого боку та клієнтом, команда розпочинає реалізацію проекту.
  • Впровадження. Дизайнер малює інтерфейс, додає графічні елементи, а програмісти прописують код та впроваджують унікальні інструменти.
  • Тестування, інтеграція із сервісами. На фінальному етапі ми перевіряємо, як працює ресурс, його відповідність поставленим завданням.
  • Вивантаження сайту на хостинг.

Ми створюємо від найпростіших (сайт візитівка) до великих та складних проектів. Навіть завершивши розробку веб-сайтів Львів та передавши ресурс замовнику, продовжуємо підтримувати зв'язок та консультуємо з управління сайтом.

Якісне виготовлення сайтів у Львові: які ресурси ми розробляємо

У нашій компанії фахівці вирішують абсолютно будь-які завдання та займаються реалізацією проектів під конкретні цілі клієнта. Щоб замовити створення сайту у Львові, потрібно спочатку визначитися з його типом:

  • Інтернет-магазин. Завдяки використанню спеціальних інструментів робимо роботу торгового майданчика або магазину простим, швидким і безпечним. Створюємо власний кабінет, впроваджуємо розділи оплати, доставки, підключаємо платіжні інструменти.
  • Сайт-візитка. Використовуємо творчий підхід, робимо його цікавим, щоб такий ресурс був візуально привабливим. Для невеликих фірм і тих, хто запускає свій бізнес онлайн, розробка сайту у Львові подібного плану стане гарним стартом.
  • Корпоративні ресурси. Ідеальні для компаній, що взаємодіють із клієнтами. Підходять для підприємств, фірм, яким важливим є налагодження комунікацій між співробітниками. Такі ресурси націлені на автоматизацію бізнес-процесів.
  • Каталог. Містить кілька розділів та сторінок. Максимально надає інформацію для користувачів, знайомлячи їх з товарами та послугами. Також включає сторінки з контактами та переваги співпраці.
  • Складні портали, системи великих компаній. Передбачають роботу з великим трафіком відвідувачів, надають можливість відвідувачам спілкуватися онлайн.

Щоб зрозуміти, який тип сайту потрібен клієнту, насамперед ми аналізуємо специфіку ніші, а також спільно із замовником визначаємо цілі майбутнього веб-ресурсу. Наприклад, компаніям, які займаються продажем товарів з великим асортиментом, реалізованим оптом та в роздріб (канцелярія, дверні ручки, одяг), ми створюємо інтернет-магазини. Ексклюзивним постачальникам продукції або надання будь-яких послуг для просування підійде лендінг. На такій сторінці потенційні клієнти зможуть дізнатися про необхідну інформацію про товар/послугу, оформити заявку для зв'язку з менеджером або в пару кліків здійснити покупку. Один із найчастіших запитів користувачів у мережі: «замовити сайт, Львів». Щоб не помилитись з вибором компанії, ви можете звернутися до нас. Ми проконсультуємо щодо типів ресурсів та порадимо найкраще рішення саме для вашого бізнесу.

Розробка сайтів під ключ у Львові: комплексний та оперативний підхід

Надаємо весь спектр послуг зі створення та просування сайту (SEO, SMM). Розробка сайтів Львів ведеться з урахуванням вимог пошукових систем, фірмового стилю, правильним підбором домену. Адже багато підприємців не замислюються про важливість доменного імені, обираючи назву, яка спаде на думку або вигадує надто хитромудру. Наші спеціалісти підбирають найкраще ім'я для майбутнього веб-ресурсу. Якщо ви прагнете забезпечити топову позицію своєму сайту, вам варто замовити комплексну розробку. Виконуємо роботи починаючи зі створення проекту та закінчуючи довгостроковим комплексним просуванням, а також підтримкою готового ресурсу. Ми впевнені, що зможемо зробити для вас сайт, який стане не просто черговим майданчиком в інтернеті, а потужним інструментом для ведення власної справи онлайн та розвитку компанії.

Від чого залежить ціна на розробку веб-сайтів Львів?

Остаточна вартість стає відома лише після обговорення проекту. Це пов'язано з тим, що розробка сайтів Львів ціна залежить від багатьох параметрів. Ваш майбутній ресурс, яким він буде? Візитка, інтернет-портал, лендинг, корпоративний, а може вам потрібне унікальне веб-рішення? Яку кількість сторінок необхідно зробити, звичайний чи розширений функціонал? Усі ці фактори впливають на вартість.