Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів

Створення сайтів у Києві: від проекту до реалізації

Один із ключових етапів у побудові успішного ведення та розвитку бізнесу в інтернеті — створення сайтів Київ. Це важливий і необхідний маркетинговий інструмент, який допомагає залучити більше покупців, підняти продажі та виграшно уявити компанію великої аудиторії в мережі.

Задумуєтесь про створення інтернет-магазину в Києві? Кращим рішенням у цьому випадку буде звернення до фахівців нашої компанії, які знають, як правильно оформити ресурс, щоб каталог товарів був зручний для користувача, а описи та функціонал зрозумілий для будь-якої людини.

Розробка сайтів у Києві: особливості основних етапів

Процес створення сайтів передбачає поетапну роботу над проектом, в якій задіяний кожен наш спеціаліст. Спершу ми вивчаємо цілі: навіщо і для кого розробляється web-ресурс. Стандартна послідовність створення сайту в Києві виглядає так:

 • Визначення цілей та завдань інтернет-ресурсу

Менеджер проекту зустрічається з клієнтом, аналізує основні характеристики бізнесу, вивчає специфіку компанії та цільову аудиторію. Перш ніж створити сайт у Києві, важливо зрозуміти, які завдання має вирішувати ресурс. Це можуть бути продажі товарів, надання послуг, якісна реклама компанії або стартап для фірми, що недавно відкрилася. Такі нюанси ми обов'язково обговорюємо із замовником.

 • Створення технічного завдання на розробку інтернет-ресурсів для малого та середнього бізнесу

Складаємо детальне ТЗ спільно з клієнтом. У документі відображається попередня структура сторінок сайту, функціонал, інформація про дизайн, технічні вимоги до ресурсу. Після обговорення та погодження підписуємо технічне завдання.

 • Візуалізація

Створений на першому етапі прототип наводимо до естетичного зовнішнього вигляду, він виглядає вже в палітрі кольорів, обраної замовником. Для корпоративного стилю розробляємо сайти відповідно. Буває, що спочатку створюється фірмовий стиль, а пізніше на його основі дизайн.

 • Верстка браузерної та мобільної версії

Після запуску ресурсу функціонує кожна кнопка, він відображається у всіх інтернет-браузерах. Також впроваджуються категорії та підкатегорії, сторінки заповнюються унікальним контентом. Особливу увагу приділяємо впровадженню карток товару для інтернет-магазину, оскільки вони мають давати вичерпну інформацію про продукт та відповідати технічним вимогам.

 • Програмування та налаштування

Створення дизайну сайту в Києві передбачає не лише розробку простих, а й складних проектів. Задіємо ефективний комплекс заходів для вашого ресурсу, що допомагає виграшно виділити його серед конкурентів. Фахівці нашої компанії впроваджують різноманітний функціонал: систему оплати, калькулятор, зручний віртуальний конвертер валюти, а також інші опції, що входять до стандартного пакету.

 • Контроль та тестування

На даному етапі тестуємо функціональність ресурсу за всіма параметрами, виявляємо недоліки, якщо вони є і усуваємо помилки. Розробка сайтів у Києві також включає вибір домену та хостингу. Його можна проводити будь-якому етапі процесу. Після закінчення робіт замовник отримує готовий проект із паролями та логінами для доступу до системи управління. Вартість розробки сайту визначається обсягами робіт, а також залежить від складнощів дизайну, хостингу та інших етапів. Створення сайту недорого в Києві — це реалізація в життя проекту будь-якої складності.

Основні переваги та необхідність створення веб-сайтів

Покупки через інтернет уже давно увійшли до звичайних звичок громадян. Якщо ви збираєтеся торгувати онлайн, то із самого старту потрібно зробити все правильно. Ми націлені на результат, тому можемо не тільки зробити сайт у місті Київ, але й забезпечити консалтинг на кожному з етапів виходу бізнесу в мережу.

  У чому полягають основні переваги створення сайтів нашою компанією:
 1. швидке залучення великої аудиторії — можливість отримати клієнтів у своєму регіоні та за його межами;
 2. актуалізація інформації про компанію — за допомогою інтегрованого функціоналу, можна миттєво оновлювати дані та дані;
 3. доступність каталогу продукції — товари можна додавати у будь-який час доби, а користувач зможе вибирати та купувати їх, не виходячи з дому з будь-якої точки світу;
 4. сайт під ключ у Києві дозволить вийти на новий рівень взаємодії з клієнтом та покращити комфортність роботи з компанією;
 5. ресурс допоможе налагодити зв'язки з потенційними партнерами.

 

За бажання розвитку компанії, підвищення її рентабельності та розширення клієнтської бази, розглянути варіант: виготовлення сайтів у місті Київ під ключ — не тренд, а необхідність. Сьогодні одна з популярних послуг у мережі створити сайт у Києві ціна, включає роботу злагодженої команди програмістів, розробників та копірайтерів.

Критерії вдалого та корисного сайту

Основною метою створення сайтів є організація власного майданчика у мережі, надання інформації про продукт. Багато бізнесменів не тільки хочуть замовити сайт у Києві, але й отримати готовий, успішний проект, який динамічно розвиватиметься і показуватиме високі показники відвідуваності та перші позиції у видачі.

  Щоб відповідати цим критеріям, ми створюємо правильний та ефективний ресурс:
 • з функціональним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
 • створений на надійній та стабільній платформі;
 • відповідає потребам цільової аудиторії;
 • наповнений унікальним та цікавим контентом;
 • коректно працює без збоїв та затримок.

Цікавить створення сайтів Київ, ціни? Наш ресурс дає можливість вивчити вартість кожного етапу та підібрати відповідний під бюджет варіант. Наприклад, можна замовити бізнес або корпоративний сайт, односторінковий або інтернет-магазин. Потрібно розробити сайт у місті Київ? Достатньо просто зателефонувати нам.