Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів

Створення сайтів у Вінниці — довгостроковий результат та постійне зростання

Веб-ресурс — це невід'ємний елемент бізнесу, який максимально якісно та ефективно презентує вашу діяльність. Бажаєте продавати онлайн, удосконалити діючий торговий майданчик чи потрібна модернізація вашого порталу? Ми готові зробити сайт у місті Вінниця та регіоні, який підходить для конкретної галузі та будь-якого рівня складності.

Протягом тривалого часу ми створюємо якісні сайти для дрібних та великих інтернет-магазинів, різних компаній та приватних фірм. У своїй роботі використовуємо високотехнологічні інструменти, що покращують юзабіліті ресурсу, використовуємо трендові елементи із сфери веб-дизайну. Наша команда намагається над тим, щоб клієнт отримав найкращий інтернет ресурс.

Що потрібно врахувати під час створення сайту у Вінниці

Незалежно від того, чи відкриваєте ви тільки свою справу або хочете оновити імідж компанії, ваш онлайн-портал має бути успішним. Тому розробка сайту у Вінниці, що здійснюється нашими фахівцями, — це багатоетапний процес, під час якого ми враховуємо такі ключові моменти:

 • Дизайн

Ми розробляємо привабливіший, гармонійніший і приємніший оку дизайн. Адже це один із важливих та ключових елементів успішного ресурсу. Розуміємо, що в умовах високої конкуренції в інтернеті необхідно залучати цільову аудиторію, тому ми насамперед робимо так, щоб користувачам сайту було комфортно та хотілося повертатися до ресурсу знову.

 • Естетичне зовнішнє оформлення

Тенденції веб-дизайну диктують свої правила, тому наша компанія створює сайти у Вінниці з використанням чітких графічних елементів, приємних для сприйняття шрифтів. Ми підбираємо правильні кольори для покращення читабельності сторінок.

 • Проста та зручна навігація

Предбачаємо такий важливий момент, як можливість легкого пересування сайтом відвідувачами з різним рівнем навичок. Дотримуємося правил, що користувачі повинні знаходити будь-яку інформацію не більше, ніж у три кліки.

 • Тільки унікальний та якісний контент

Створення сайтів Вінниця передбачає розміщення інформації на сторінках. Ми наповнюємо ресурси корисним контентом, що дає повне уявлення користувачеві про компанію, її діяльність, товари та послуги. Клієнт повинен пам'ятати, що будь-який контент потребує регулярного оновлення.

 • Швидкість завантаження сторінок

Більшість користувачів обходять стороною повільні портали, а також ніколи не повернуться на ресурс, який видає помилки. У процесі розробки веб-сайту у Вінниці ми продумуємо кожну деталь, щоб наявність графічної інформації не сповільнювала завантаження сторінок. Багато користувачів виходять в інтернет, використовуючи смартфони та планшети. Навряд чи захочеться купити товар або замовити послугу, якщо на екрані гаджета некоректно відображатиметься сторінка. Тому створення сайтів у Вінниці — це комплексний процес, у ході якого ми приділяємо увагу не лише красі дизайну, але й тому, щоб ресурс однаково бездоганно відображався як у різних браузерах, так і на мобільних пристроях. >

Створення web-сайтів у Вінниці: основні етапи процесу

Професіонали нашої компанії ретельно обмірковують кожен крок, оскільки від правильності та послідовності дій залежить підсумковий результат проекту та його функціональні можливості. Створення веб ресурсу у Вінниці охоплює працю штату фахівців: маркетологів, дизайнерів, верстальників, копірайтерів та програмістів.

 • Визначення концепції. Аналізуємо конкурентів, визначаємо, які завдання має вирішувати проект. Формуємо стратегію просування ресурсу.
 • Складаємо технічне завдання з чітко прописаними цілями, структурою, функціональними особливостями, описом сторінок та блоків.
 • Створюємо прототип. У чорновий варіант включаємо основні блоки та елементи меню, різні кнопки, розділи з текстами, форми. На цьому етапі клієнт може вносити зміни до проекту.
 • Підготовляємо макет дизайну. Вибираємо колірну модель, готуємо графіку, яка планується до розміщення. Робимо дизайн привабливим та читабельним для користувачів, враховуючи задану стилістику.
 • Верстка та програмування. Із раніше створеного макета ми робимо живий інструмент. Програмісти пишуть код кожної сторінки, що розпізнається браузерами, налаштовують роботу модулів та безпеку.
 • Наповнюємо унікальним контентом. Створення web сайту у Вінниці передбачає текстове наповнення сторінок, додавання відеофайлів, таблиць, картинок. Ми розміщуємо інформацію, що відповідає завданням бізнесу та орієнтовану на споживача.
 • Тестуємо сайт на коректність роботи. Це дозволяє швидко визначити зручність онлайн-ресурсу, швидкість завантаження сторінок, доступність інформації та безпеку використання.

Замовити сайт Вінниця можна з вибором домену та хостингу. Це також важливі складові розробки ресурсу. Ми вибираємо оптимальний для клієнта сервіс реєстрації доменів. Звичайно, після завершення проекту ми надаємо технічну підтримку, консультуємо замовника щодо функціоналу та роботи готового продукту.

Створення сайтів у Вінниці під ключ - вирішення реальних потреб клієнта

Не важливо, чи ви хочете продавати онлайн або надавати послуги, замовити створення сайту у Вінниці можна під ключ. Ми укладаємо з клієнтом договір, у якому чітко вказано обсяги робіт, вартість та строки виконання. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у прозорості співпраці.

Якщо ви вирішили розвивати власний бізнес, хочете збільшити грошові обороти або розширити клієнтську базу, то замовити розробку сайту у Вінниці — розумне рішення, завдяки якому про вас та вашу компанію стануть більше дізнаватися в інтернеті.