Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів

Створення сайтів у Кривому Розі із зануренням у бізнес

Наявність власного ресурсу із зручним функціоналом та дизайнерським оформленням суттєво підвищує довіру клієнтів. Однак це не єдина перевага, чому створення сайтів у Кривому Розі — це найкраще рішення для бізнесу. Отримавши готовий продукт від нашої компанії, вам набагато легше буде просуватися у сфері бізнесу, взаємодіяти з партнерами, обганяти конкурентів та отримувати прибуток.

Що передбачає розробка сайтів у Кривому Розі: типи ресурсів

Висока конкуренція в інтернеті, регулярні нововведення пошукових систем призводять до необхідності вибудовування ефективного ресурсу. Ми пропонуємо професійне створення сайтів у Кривому Розі під ключ кількох типів веб-ресурсів, що виконують численні функції:

 • оформляємо сайти-візитки;
 • створюємо web каталоги;
 • розробляємо корпоративні ресурси;
 • впроваджуємо ефективні інтернет-магазини;
 • односторінкові лендінги.

Якщо ви вирішили замовити розробку сайту у Кривому Розі, вам насамперед потрібно визначитись, який саме ресурс підійде саме під ваш бізнес. Іноді використовуються прості шаблонні рішення. Вони набагато швидше реалізуються та обходяться дешевше. Але застосування готових зразків не завжди підходить завданням бізнесу. Ми готові запропонувати клієнтам у такому разі індивідуальні рішення та створення сайту Кривий Ріг з використанням унікальних інструментів.

Найчастіше наші клієнти вдаються до створення сайту у Кривому Розі наступних типів:

 • Візитки. Ідеальні для малих компаній та окремих осіб, які ставлять собі за мету залучення більшої кількості покупців, а також розширення географії впливу. Навіть на одній сторінці ми розміщуємо максимально корисний контент про бізнес, контакти та ціни на товари чи послуги. За таким форматом можна створити сайт недорого у Кривому Розі та вигідно уявити людину чи фірму.
 • Каталоги. Потрібні солідним підприємствам та підприємцям. На великих порталах можна повністю і доступно для користувачів надати асортимент продукції, певні послуги. Ми створюємо такі майданчики, які добре знаходяться пошуковими системами і відповідно залучають потенційних покупців.
 • Корпоративні портали. За допомогою таких ресурсів співробітники компанії можуть користуватися необхідною корпоративною інформацією, перебуваючи у будь-якій точці. Ми радимо зробити сайт у Кривому Розі такого типу великим корпораціям та фірмам для злагодженої роботи та організації процесів онлайн.
 • Інтернет-магазини. Подібні ресурси допомагають збільшувати обсяги продажів компаній, сприяють просуванню товарів в інтернеті, спрощують та автоматизують процедуру купівлі. Під час створення сайтів у Кривому Розі такого формату ми використовуємо інструменти на базі CMS або робимо з нуля під потреби клієнта.
 • Landing page. Незважаючи на те, що це досить простий майданчик, що включає одну цільову сторінку, це ефективний інструмент маркетингу. Подібні проекти підходять для малого та середнього бізнесу, щоб просувати послуги та товари.

Нашою спеціалізацією також є розробка сайту у Кривому Розі складного та нестандартного типу. Наші спеціалісти складають унікальне ТЗ, виходячи з потреб замовника. Створений нами ресурс допомагає швидше реалізовувати товар, суттєво підвищує репутацію підприємства та забезпечує зручну комунікацію між цільовою аудиторією та компанією.

Переваги створення сайтів у Кривому Розі

Наша команда складається з досвідчених фахівців, які розуміють свої завдання та чітко наслідують план. Ми не лише створюємо фірмовий стиль, а й втілюємо нові задуми. Ось кілька аргументів, чому розробка сайтів Кривий Ріг є найкращим рішенням для вашого бізнесу:

 • Використовуємо лише передові сучасні технології. Йдемо в ногу з часом і слідуємо трендам програмування, застосовуємо топові мови.
 • Висока оперативність. Маючи значний штат співробітників, ми швидко формуємо команду фахівців необхідної кваліфікації під потреби конкретного ресурсу.
 • Створені нами сайти стабільно функціонують, ми проводимо поглиблену аналітику, ретельно вивчаємо сферу діяльності компанії. На виході виходить готовий продукт з метою клієнта.
 • Індивідуальний дизайн. Ми готуємо макет-дизайну сайту під ваші побажання. Ваш власний ресурс відрізнятиметься від конкурентів.
 • Адаптивне рішення. Наше створення веб ресурсу в Кривому Розі має адаптивну верстку, тому він чудово відображатиметься на мобільних пристроях та планшетах.

Нашим клієнтам не потрібно витрачати час на вибір тематичних картинок для сторінок сайту або написання контенту. Ми зробимо все самі! Грамотно проведена базова оптимізація нашими спеціалістами забезпечить оперативну індексацію ресурсу та значно збільшить трафік. Наші інструменти працюють як чіткий механізм, допомагаючи залучати більше відвідувачів та збільшувати продаж клієнта.

Комплексна розробка сайтів для будь-якого бізнесу

Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте комплексну послугу зі створення онлайн-ресурсу та готовий до роботи веб-проект. У роботі над проектом бере участь ціла команда: дизайнер, маркетолог, верстальник та програміст. Оскільки наші учасники команди працюють паралельно, нам вдається створювати сайт швидко та якісно.

Вам необхідно замовити створення сайту у Кривому Розі? Ми чудово впораємося з цим завданням та гарантуємо гідний результат.