Розробка веб-сайтів

Створюємо сайти з використанням передових веб-технологій та професійного підходу. Зробимо збір інформації та врахуємо індивідуальність Вашого бізнесу. Правильно підберемо вид і спосіб розробки сайту та зробимо роботу під ключ.

Окрім розробки ми надаємо повний сервіс із підтримки та просування сайту.

Якщо Ви новачок в інтернет бізнесі, у нас є пакетні рішення, яких достатньо для успішної роботи в інтернеті. Також можемо розробити сайт будь-якої складності.

Приклади сайтів наших клієнтів

Створення сайтів у Миколаєві за сучасними стандартами

Наявність власного ресурсу можна порівняти з ефективним та багатофункціональним бізнес-інструментом, що допомагає постійно зростати та розвиватися у потрібному напрямку. Тому більшість підприємців вирішуються на створення сайтів у Миколаєві, адже це допомагає вивести компанію на новий рівень і значно полегшує взаємодію зі споживачем.

Ми пропонуємо різноманітні рішення — це можуть бути як прості сайти-візитки, так і корпоративні та інтернет-магазини. Якщо ви хочете запустити свій онлайн бізнес в інтернеті, то розробка сайтів у Миколаєві допоможе вам у цьому. Ви також можете звернутися до нас, якщо у вас є ресурс. Ми оптимізуємо його, зробимо повноцінним порталом із зручним набором інструментів.

Створення сайтів у Миколаєві під ключ — впевненість у очікуваному результаті

Звертаючись до фахівців нашої компанії, ви отримуєте повністю готовий веб-ресурс від А до Я і відповідає всім вашим вимогам та очікуванням. Ми пропонуємо клієнтам створення сайтів Миколаїв різних типів:

 • Візитівка. Ресурс із мінімальною кількістю сторінок (частіше складається з однієї) дає можливість представити підприємця чи фірму. Такий бюджетний варіант включає основну інформацію про бізнес, послуги, товари, невеликий прайс та контакти. Цього цілком достатньо, щоб познайомити цільову аудиторію з компанією.
 • Лендінг. На одній сторінці можна ознайомитись із певним товаром або послугою. Це відмінний інструмент просування ринку конкретних товарних груп. Крім основної інформації, він містить заклик до дії (замовити, оформити заявку, купити чи записатися на прийом).
 • Корпоративний ресурс. Замовити створення сайту в Миколаєві подібного плану доцільно великим фірмам. За допомогою такого майданчика легко вирішувати багато комерційних питань. Проект допомагає не лише продавати продукцію, а й покращує імідж підприємства. Інформація в цьому випадку згрупована за розділами, що включає блог компанії.
 • Інтернет-магазин. Має великий каталог, зручний у плані оформлення замовлень, передбачає наявність кошика, містить розділи доставки та способів оплати. Він є максимально адаптивним і відповідає вимогам пошукової оптимізації.
 • Різні форуми, індивідуальні портали. Створення web сайту в Миколаєві подібного типу більше підходить великим компаніям. Такі послуги зручні для спілкування онлайн між користувачами, дозволяють розміщувати великий обсяг контенту.

Ви можете замовити розробку сайту в Миколаєві в нашій компанії будь-якої складності та типу. Розуміння принципів роботи ресурсів допомагає нам реалізовувати всі потреби вашого бізнесу та задовольняти запити клієнтів.

Потрібно зробити сайт у місті Миколаєві?

Довіряючи розробці свого проекту нашої компанії, ви можете бути впевнені в отриманні продукту з живою структурою, яка відображатиме суть вашого бізнесу та допомагатиме в залученні клієнтів та продажах. Ми одні з небагатьох, хто створює сайти в Миколаєві з повним спектром послуг:

 • допомагаємо у виборі відповідного доменного імені;
 • надаємо послуги дизайнерської розробки логотипів, фірмового стилю, функціонального інтерфейсу;
 • забезпечуємо якісним хостингом;
 • займаємося просуванням ресурсу;
 • надаємо підтримку та консультування;
 • розробляємо додаткові модулі та програми.

Ми також передбачаємо можливість оперативної модифікації ресурсу, щоб клієнт міг додати нові категорії або розділи, а також змінити конфігурацію. Створення сайтів Миколаїв — це продумане опрацювання унікального дизайну до дрібниць. Ми використовуємо кольори бренду, якісні картинки та фото, задіємо «фішки, що продають». Кожен елемент дизайну гармонує між собою, саме такий підхід призводить до добрих результатів.

унікальний дизайн до дрібниць. Ми використовуємо кольори бренду, якісні картинки та фото, задіємо «фішки, що продають». Кожен елемент дизайну гармонує між собою, саме такий підхід призводить до добрих результатів.

 

Створення сайтів, що продають у Миколаєві: які прийоми використовуються

Для збільшення продажів одних красивих картинок та якісного дизайну недостатньо. Ми пропонуємо створити сайт недорого Миколаїв, який забезпечить не короткочасний результат, а довгострокове існування ресурсу в Інтернет павутинні. Використовуємо такі ефективні прийоми:

 • створюємо максимально практичний функціонал з легким пересуванням сторінками, зручним розташуванням меню, швидким завантаженням та можливістю зворотного зв'язку;
 • щоб сайт був доступнішим для різних категорій користувачів і допоміг підвищити конверсію, впроваджуємо мультимовність;
 • для кращого засвоєння інформації додаємо відео контент;
 • адаптивна верстка забезпечує коректне відображення на всіх пристроях;
 • розміщуємо унікальний контент, який сприяє продажу вашого товару чи послуги.

Розробка сайту в Миколаєві передбачає також грамотне складання семантичного ядра. Адже правильно підібрані ключі допомагають у майбутньому просувати ресурс у різних пошукових системах. Наші фахівці враховують семантику на початковому етапі створення сайту, що суттєво спрощує просування та не потребує виправлення структури.

Вартість розробки сайту

Залежно від спрямованості ресурсу, складності виконання поставлених завдань, ціна на розробку веб-сайтів Миколаїв може змінюватись. Остаточна вартість формується з урахуванням функціональних можливостей, кількості сторінок, що оформлюються, і необхідних замовнику додаткових послуг.

Отримати вичерпну консультацію у наших фахівців ви можете за телефоном або за допомогою зворотного зв'язку. Ми гарантуємо професійний підхід до створення сайту незалежно від вартості. Замовити сайт Миколаїв - просто! Зв'яжіться з нами та переконайтеся у правильності вибору.