SEO аудит

Просування за допомогою SEO - важлива складова успішного розвитку вашого сайту в пошукових системах, оскільки цей тип маркетингу дозволяє залучати трафік безкоштовно. Основна робота над SEO включає технічну оптимізацію сайту та створення унікального контенту. Для розробки ефективного плану дій із підвищення видимості сайту необхідний SEO аудит, який допоможе виявити слабкі місця і потенційні можливості для поліпшення.

Технічна перевірка сайту

Спочатку ми аналізуємо можливості встановлення різноманітних технічних засобів на сайті, таких як спеціальні модулі. Це дозволяє розширити наявний контент, поліпшити роботу сайту та зробити оголошення більш привабливими у пошукових системах.

Збір семантичного ядра

Правильний вибір ключових запитів для посадкової сторінки є одним з найважливіших етапів у SEO просуванні. Від цього залежить, як пошукові системи будуть розуміти та враховувати наш контент. Тож якісний підбір запитів, їхню актуальність до змісту сторінки, частота вживання та рівень конкурентноспроможності визначатимуть успіх нашого сайту в пошукових системах.

Підбір meta-тегів та SEO URL

Основу оголошення в пошуковій видачі складають мета-теги Title і Description. Ці мета-теги не лише впливають на розташування сторінки в пошуковій системі, а й визначають його клікабельність. Саме тому в них мають бути ключові запити, а також привабливий зміст для потенційних відвідувачів нашої сторінки.