Пошукове просування в Google (SEO)

Якщо у Вас є сайт – це супер. Цільові клієнти вже шукають Ваші товари чи послуги через пошукову систему. Ми можемо вивести його в ТОП за ключовими запитами. Ви будете отримувати необмежену кількість цільового трафіку, залишиться тільки обробляти заявки та рахувати прибуток.

Це невід'ємна частина інтернет-маркетингу - комплекс робіт, який необхідний сайту. Завжди буде унікальний контент, сайт буде відповідати критеріям пошукової системи та буде зручний для користувача. Фронт робіт робиться один раз та назавжди залишається на сайті.

Не потрібно поповнювати рекламний бюджет, платити за переходи. Google безкоштовно порекомендує Ваш сайт зацікавленим клієнтам - це те, що Вам потрібно.

Успішні кейси наших клієнтів
SEO Аудит

Перед початком проекту важливо скласти стратегію просування – це гарантія майбутнього успіху. Потрібно перевірити сайт на технічну можливість SEO-просування. Алгоритми пошукової системи постійно змінюються - надамо рекомендації щодо технічних доопрацювань.

Визначимо пріоритет посадкових сторінок, оцінимо конкуренцію, на кожну підберемо ключові запити (семантичне ядро) для просування.

Підбір ключових запитів - це дуже важливий етап. Запити мають відповідати продукції, що знаходиться на сторінці. У разі неправильного підбору ключових запитів можна отримати нецільових відвідувачів та залишитись без продажів. Також потрібно врахувати конкуренцію та Ваші можливості. Підбираємо запити високочастотні, але низькоконкурентні, для гарантованого виведення сайту в ТОП. У звіті підберемо налаштування на кожну сторінку: SEO URL, H1 Заголовки, meta-title, meta-description, meta-keywords.

Ви отримаєте конкретний план дій, який виведе Ваш сайт у ТОП та збільшить у Вашому бізнесі продажі.

Поширені питання та відповіді

Необхідно обговорити проект. Визначити цілі просування, чи підходить SEO для Вашого бізнесу, скласти фронт робіт, який потрібно зробити для досягнення поставлених цілей, зробити попередній аналіз проекту.

Для обговорення проекту залиште заявку, і наш фахівець проаналізує зібрану інформацію і зробить попередній прорахунок.

SEO для бізнесу є одним з найпріоритетніших джерел цільового трафіку та стабільних продажів. На тривалій дистанції ціна ліда у SEO значно дешевша, ніж на платній рекламі. Підходить як для нового бізнесу, який хоче окупити продажами вкладені кошти, так і для існуючого бізнесу, який хоче збільшити продажі за допомогою трафіку нового каналу та отримувати системні заявки на довгостроковій основі без витрат на рекламу.

SEO не підходить для продажу короткострокового продукту та для односторінкових сайтів.

Правильно залучати SEO фахівця на етапі розробки сайту, щоби він склав стратегію просування та продумав структуру контенту на майбутньому сайті. Після розробки сайту обов'язково потрібно зробити оптимізацію, щоби сайт був без помилок і правильно проіндексований пошуковим роботом. Це дасть хороший потенціал у подальшому просуванні та не зіпсує потенціал сайту у SEO на початковому етапі.

Результат від SEO ви побачите одразу після першого місяця роботи. SEO гарантує збільшення показників KPI. Існують статичні та бізнес-KPI. Статичні опосередковано впливають на прибуток: кількість сторінок сайту в індексі пошукової системи, видимість сайту у пошуковій системі, кількість нових / повторних відвідувань. Бізнес-KPI безпосередньо впливають на прибуток: кількість заявок/підписок, конверсія продажів щодо відвідувачів, сума середнього чека, кількість повторних замовлень, ROMI - повернення інвестицій.

Якщо SEO робиться з нуля на новому сайті, результат у вигляді стабільних замовлень, варто очікувати через 6 місяців роботи. Перед початком роботи важливо обговорити, який результат ви хочете отримати; виходячи з цього, формується фронт роботи.

Усе залежить від того, яка конкурентність у запиту, за яким ви хочете бути на 1-му місці. Якщо немає конкуренції, то ви миттєво опинитеся на першому місці. А якщо конкуренція величезна, то є запити, за якими 1 місце вже не зайняти. Наприклад, в тематиці побутової техніки зараз просуватися за запитами "купити холодильник" немає сенсу, потрібно підбирати більш низькочастотні запити і розширювати їхню кількість.

Перед початком роботи важливо зробити SEO-аудит і підібрати запити, за якими шукають цільові клієнти, але в той же час за якими немає великої конкуренції.

Туди входить комплекс робіт, основні етапи - це SEO-аналіз та стратегія просування, внутрішня оптимізація, робота з контентом, покращення поведінкового фактора клієнта за рахунок доопрацювання структури та дизайну сайту.

У нього обов'язково мають бути кейси з просування. Якщо немає прикладу з Вашою тематикою, то обов'язково має бути з іншими. Якщо Вам гарантують миттєвий результат від SEO, це або омана, або Вас планують просувати забороненими методами, після яких ви можете зайняти на короткий проміжок часу топові позиції, а потім їх швидко втратити і потрапити в блок пошукової системи.

Системний підхід дає Вам максимальний результат для досягнення цілей щодо вкладених коштів. Припустимо, що у Вас є цілі, для досягнення яких потрібно зробити фронт роботи. Якщо цей фронт роботи зробити відразу, за один місяць, а далі не займатися SEO – це дасть поганий результат. А якщо цей фронт роботи розбити на пріоритети і зробити це протягом 6 місяців, то результат буде набагато кращим.

Вартість формується індивідуально. Потрібно визначити цілі просування, індивідуальність вашої ніші, скласти фронт робіт, який потрібно зробити для досягнення цілей. Залежно від фронту робіт формуватиметься вартість. Ми працюємо з бюджетом від 10 000 грн. на місяць.

Для обговорення проекту залиште заявку, наш фахівець проаналізує зібрану інформацію і зробить попередній прорахунок.